Sizin için ne yapabiliriz?

Yüzmedya olarak, mobil uyumlu, yönetim panelli ve çoklu dil desteği sunan hızlı web siteleri geliştiriyoruz. Müşterilerimizin beğenisini alarak adım adım ilerlediğimiz özgün tasarımlarımızda, her aşamada sizin onayınıza önem veriyoruz. Kurumsallığı ön planda tutarak, hazır temalardan kaçınıp her firmanın kendine özgü internet sitesi oluşturuyoruz. Yönetim paneli, SEO uyumlu altyapı, mobil uyumluluk ve yüksek performans gibi birçok hizmetimizle, firmanızın dijital varlığını güçlendiriyoruz. Kullanıcı deneyimi ve arama motorlarının gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, markanıza değer katmak için çaba sarf ediyoruz. Doğru planlanmış web siteleriyle, müşteri portföyünüzü artırmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Web tasarım hizmetlerimiz geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Bu hizmetler arasında kullanıcı dostu bir yönetim paneli, özel tasarım paneli, içerik yükleme uygulaması, iletişim paneli, form yönetimi, insan kaynakları yönetimi, Google Analytics ve Search Console optimizasyonu gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, Yandex Mail kurulumu, SEO uyumlu altyapı, özgün tasarım seçenekleri, WhatsApp Business entegrasyonu, arama motorlarına kayıt, yüksek çözünürlük ve optimize edilmiş site hızı gibi özellikler de sunmaktayız.

Günümüzde web sitesi tasarımının önemi her geçen gün artmakta ve bu nedenle, hatalardan kaçınarak ve kullanıcı deneyimini ön planda tutarak kendi yazılımımız olan SEO uyumlu içerik yönetim sistemiyle müşterilerimize en uygun web tasarımını sunmaktayız. Mobil uyumlu ve yönetim paneli entegrasyonlu web siteleri tasarlayarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunuyoruz. Dijital dünyadaki fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek markanızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Kullanıcı deneyimi ve arama motorlarına uyumluluğu göz önünde bulundurarak, hızlı, kolay kullanılabilir ve markanızın değerini artıracak web siteleri oluşturuyoruz.

Müşterilerimize özel web tasarımı ve geliştirme konularında uzmanlaşmış tam hizmet veren bir reklam ajansı olarak, sektörünüze uygun doğru ve kaliteli web tasarım hizmeti sunuyoruz. Müşteri portföyünüzü artırarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz ve gelirinizi en üst düzeye çıkaracak yenilikçi ve etkili web siteleri oluşturuyoruz.

Ön Görüşme ve Planlama

Planlama sürecinde, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda web sitesinin içeriği, ürün kategorileri ve menüler belirlenir. Tahmini tamamlanma süresi ve işleyiş hakkında detaylar paylaşılır ve müşteriyle iletişim halinde tasarım aşamasına geçilir. Müşterinin geri bildirimleri alınarak, marka kimliğini yansıtan estetik bir tasarım oluşturulur. Son adımda, geliştirme süreci tamamlanarak web sitesi yayına alınır, böylece online varlığı güçlendirilir.

Tasarım Arayüz Çalışması

Web tasarım arayüz çalışması online olarak sürdürülmekte, aşamalar adım adım kontrol edilmekte ve gerekli durumlarda onay alınarak ilerlenmektedir. Admin paneli ve içerik yönetim sistemi arka planda programlanırken, önyüz tasarımı ve kodlaması da devam etmektedir. Renkler, logo, görseller ve iconlar belirlenerek firmanın kurumsal kimliği korunarak web tasarım altyapısı oluşturulmaktadır.

Revize Tamamlama ve Onay

Görüşme sonra sizin isteklerinize bağlı olarak demo çalışması hazırlanır, firma iletişim bilgileri, hizmet başlıkları, ürünler, dil seçenekleri, foarmlar hazırlanarak önyüz tasarımı hazırlanır. Bize vermiş olduğunuz tüm içerikler demo web sitesine eklendikten sonra, sizin beğeninize sunarak yorum alarak değerlendirmekteyiz.

Web Site Yayınlama ve Destek

Tüm aşamalardan geçtik, sizin onayınızı aldık ve içinize sinen tamda istediğim gibi bir web sitesi oldu dediğinizden de emin olduktan sonra, web sayfasını canlı olarak yayına alıyoruz. Hala bu aşamaları sizinle yaşamadıysak; firmanızın web sayfası örnek gösterilecek bir tasarıma, #tamyönetilebilir, #mobil ve #seouyumlu kusursuz internet sitesi projesine sahip olması için hemen iletişime geçebilirsiniz.