Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal mecralarda firmanıza veya markanıza maksimum fayda sağlayacak olan bu hizmet ile bilinir ve daima göz önünde olursunuz. Gün geçtikce daha popüler hale gelen sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile öncelikle markanızın, ürününüzün veya firmanızın sayfa hesapları uzman ekibimiz tarafından incelenir.

Firmamız sizler için sosyal medyalarda içerik yönetimi hizmeti sunar. Bu hizmeti ile ürün,marka veya firmanızın hesaplarında yaratıcı içerikler iletir, blog yazıları, videolar, görseller ile sayfalarınız daima diri ve dinç tutulur.

Yine yapacağımız sayfa takipleri aracılığı ile insanlar sayfanızda yapmış olduğu yorum, göndermiş olduğu mesajlar anında yanıtlanır. İnternette müşteri memnuniyetini sağlamak en güzel etkenlerden birisidir ve mutlu müşterilerin paylaşımları da yeni müşteri pazarı için bir nevi reklam türüdür.

Sosyal medya kullanımının artması neticesinde marka ve ürün aramaları arama motorları haricinde sosyal medyalarda da yapılmaktadır.

Kullanıcılar sosyal medya hesaplarını görmek ve bu hesaplarla iletişime geçtiklerinde etkin olarak etkileşim görmek isterler. Yüz Medya Reklam Hizmetleri olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimine talibiz. Ayrıntılı bilgi ve tüm detaylar için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızın sosyal medya danışmanlığı hizmetleri içerisinde, ürün veya markanızın sosyal ağlardaki hesapları oluşturulur, aktif bir hale getirilir ve profesyonel anlamda bu sayfalar yönetilir. Sosyal medya reklam ve pazarlama stratejileriniz oluşturularak sizlere yöneltilir. Markanızın güncel kalması açısından sürekli araştırır ve içerik paylaşımı yapılır. Sayfalarınızdaki üyeleriniz ile firmanız arasında bir bağ oluşmasını sağlar. Sayfanızda yer alan tüm görsellerin tasarımlarını ayrıca özel grafikerler aracılığı ile yapar ve sayfa paylaşımlarında bulunur. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti doğrudan olmasa da dolayı yoldan ürünlerinizin satışını gerçekleştirmeyi sağlar.

Yaygın olarak kullanılan sosyal medya mecraları ise Facebook, Google Ads, Instagram ve  Youtube web siteleridir.

Reklamlarınızla doğru kitleye ulaşın. Google Ads uzmanlığımızla, maksimum ROI hedefleyerek markanızı arama motorlarında öne çıkarıyor, hedef kitlenizi genişletiyoruz.

Instagram sosyal medya platformunda işletmeler de artık yerini alabilmektedir. Bilindiği üzere milyonlarca insan instagram programını kullanmaktadır. Bu nedenle instagram sosyal ağı önemli bir pazar haline gelmiştir.

Instagram hesaplarınızın açılması ve yönetimi için en iyi çözümleri ve fiyatları Yüz Medya olarak sizlere sunmaktayız. İlk iş olarak instagram hesabınızı oluştururuz. Oluşturduğumuz bu hesap etkili bir profil olmak zorunda, dolayısı ile görsel gözünürlükler önemlidir. Hedef ve planlamalar doğrultusunda yapılacak olan sayfa paylaşımlarında indirimler, kampanyalar, ürünlerin üretimleri hakkında bilgiler, videolar ve ürünleriniz ile ilgili muhteşem kalitede hastagler üretilecektir.

Daha detaylı bilgi ve instagram sayfa yönetimi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Sosyal medya artık markaların iletişimindeki yerini dünya genelinde bütün firmalar kabul ettiler. Her marka sektörüne göre farklı stratejileri doğrultusunda sosyal medya faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca sosyal medya yapısı gereği tüketiciye birebir iletişim gerektirmekte olduğundan hesaplarınızın profesyonel firmalar tarafından da yönetilmesi bir o kadar önemlidir.

Sosyal medya hesaplarında kalıcı ve bilinir olmak için profesyonel sosyal ağ yönetimi hizmeti almanız gerekmekte ve bu sektörde akla ilk gelen Yüz Medya ile çalışmalarınıza devam edebilmektesiniz. Biz Yüz Medya olarak firmanıza veya ürününüze oluşturacağımız sosyal medya hesapları sayesinde büyük kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Teknoloji ve yenilikleri sürekli takip ederek takipcileriniz bütün gelişmelerden anında haberdar ediyoruz.

Firmanızın, ürününüzün sosyal medya hesaplarını işini bilen profesyonel ekip arkadaşlarımıza emanet ederek hem zamandan hem de ürün satışlarından kazanırsınız.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Uzmanlığımız, 10 yılı aşkın bir süredir Google Ads yönetimi üzerine derinlemesine ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş yüzlerce kampanyaya dayanmaktadır. İşletmenizin özgün ihtiyaçlarını anlayarak, size özel stratejiler geliştiriyor ve her müşteri için kişiselleştirilmiş kampanyalarla maksimum dönüşüm oranları hedefliyoruz. Kampanyanızın her detayını sürekli olarak izliyor ve optimize ederek, değişen pazar koşullarına hızla adapte olabilmenizi sağlıyor ve reklam bütçenizin her kuruşunu verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Tam şeffaflık prensibiyle hareket ediyor ve düzenli raporlar aracılığıyla kampanyanızın performansını ve elde ettiğiniz geri dönüşleri açıkça görebilmenizi sağlıyoruz.

Satış Artışı

Google Ads ile hedef kitlenize ulaşarak satışlarınızı önemli ölçüde artırın.

Hedef Kitle

Doğru anahtar kelimelerle potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşarak markanızı güçlendirin.

Sizin için ne yapabiliriz?

Yeni çağın getirdiği teknolojiyle birlikte ticari standartlar artık elektronik ortamda belirleniyor. Yüz Medya Ajansı olarak dijital ortamda varlık göstermeniz için yollar açıyoruz.

Etik değerlerle bağlı kalarak teknik anlamda profesyonel bir ekip ile sizlere destek olurken dijital dünyadaki yenilikleri de yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Web Site Tasarım

Yaratıcı, dikkat çekici ve kolay kullanılan tasarımlar geliştirerek kullanıcıların sitenizde aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını ve sitenizde daha uzun vakit geçirmesini sağlarız.

Google Üst Gösterim

Google arama verilerine dayanan detaylı analizlerimizle Ads’te başarılı reklam kampanyaları oluşturarak bütçenize paralel olarak maksimum dönüşüm oranını artırırız.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi & Reklam Hizmeti

Hedef kitlenize yönelik kaliteli ve ilgi çeken içerikler hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızın daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesini ve yüksek etkileşim oranına sahip olmanızı sağlarız.