Kobi ve Kişisel Web Sitesi

Web tasarım hizmeti günümüzde önemlini oldukça arttırmış görünmektedir. Bir şirketin ürünlerinin tanıtımı, hizmetlerinin tanıtımı ve kurumsal kimliğinin yansıtılması için gerekli olan bu hizmeti kurumsal bir firmadan almış olmak işi yaptırmanız kadar önemlidir.

Nitekim web sayfası tasarımı ile yapılacak olan internet siteniz en yaygın kullanılan pazarlama ağı değerindedir. Doğru ve arama motoru uyumlu bir web sitesi ile internette bulunabilir olursunuz. Dolayısıyla müşteri portföy ve potansiyeliniz de artmakta olur. Bu noktada kaliteli bir web sitesine sahip olmak için kurumsal ve profesyonel bir firma ile çalışmanız oldukça önemlidir.

Son yıllarda tüm arama motorları kaliteli web sitesini, kaliteli içeriği bile diğer milyonlarca site arasından ayırt edebiliyor. Bu nedenle baştan sağma bir web sayfası yerine işini bilen, profesyoneller tarafından üretilmiş, web site ziyaretçilerinize kolay kullanım sağlayarak yol gösteren web siteleri kullanımı gerekmektedir.

Webzane Bilişim Hizmetleri kurulduğu günden bu güne 800´den fazla referans web sitesi ve müşterisi ile sizlere tüm web tasarım hizmetleri alanında yönetim panelli tasarım ve yazılımlar sunmaktadır.

Firmamızın üretmiş olduğu tüm web sayfaları bilgisayar kullanmasını çok az bilen kişiler tarafından bile yönetilebilir tamamen firmamız tarafından geliştirilmiş özel yönetim panellerine sahiptir.

Sizler de firmanızın var olan web sayfasını yenilemek veya yeni bir web sitesi açtırma düşüncesindeyseniz bizlere 0242 606 24 07 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir veya sitemizde yer alan Teklif Formu aracılığı ile bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Yüz medya’ dan ilk yıl domain ve hosting için ücret ödemezsiniz. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı sağlarız. Böylelikle ne kadar kullandığınızı düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.( .com, .net, .org, .com.tr, .av.tr, .org.tr, .gen.tr gibi alan adları için geçerlidir. )

Yeni açılan firmanız için veya var olan logonuzda revize işlemleri için web tasarımınız ile birlikte logo tasarımınızda firmamız tarafından yenilenebilmektedir.

İnternet sitenizin iletişim sayfasında yer alacak Google Maps Harita ekleme işlemi ve Google Maps kaydı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Alan adınız uzantılı e-mail hesabı açabilir ve dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de bilgisayarınızdan bu mail adreslerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz

Firmanıza gelen hastalarınız sizler hakkında yorumlarını web siteniz üzerinde paylaşmaktadırlar. Onayladığınız yorumları web sitenizde diğer kullanıcılarınıza gözükmektedir.

Web site yazılımı ve tasarımsal görüntüsü itibari ile Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının alt yapısına uygun bir haldedir. Sitenizi dilediğiniz gibi yönetebilmeniz haricinde içeriklerinizi dilediğiniz kadar arttırarak arama motorlarında üst sıralara tırmanabilirsiniz.

Web site tasarım ve programlamanızı tamamlamamızın ardından Google, Yandex ve Bing gibi dünyada en çok tercih edilen arama motorlarına kayıt işleminiz firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Web sayfanıza dilediğiniz sosyal medya bağlantı ikonları koyularak varsa sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmeler yapılmaktadır.

İsteğinize göre web sitenizi dünya üzerinde yer alan 50 kadar dile çevirebilir ve sitenize ekleyeceğimiz bayrak ikonu aracılığı ile yabancı dil sayfalarına geçişleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm sayfalarınız özel olarak istemiş olduğunuz dile çevirilmektedir.

Responsive özellikli dediğimiz web sitesinin diğer adı mobil cihaz uyumluluğudur. Bu özellik ile web sitesine mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşmaktadır.

Firmanıza ait kuruluş bilgilerinin misyon ve vizyonunuza ait detaylı bilgilerin yer aldığı bölümdür.

İnternet sitenizde bu bölüm aracılığı ile ziyaretçilerinizi işiniz hakkında bilgilendirebilir, bu bölümü aktif bir şekilde kullanarak web sitenize ziyaretçiler de çekebilirsiniz.

İnternet sitenize işinizle ilgili fotoğraflarınızı ekleyerek ziyaretçilerinize örnek işlerinizi, hizmetinizi veya uygulamalarınızı gösterebilirsiniz.

Firmanıza ait adres, telefon, fax, gsm, e-mail gibi iletişim bilgilerinin yer aldığı bu bölümde yer alan özel bir form aracılığı ile ziyaretçilerinizin gönderdiği mailler otomatikmen site mail adreslerinize ulaşmaktadır.

Profesyonel yönetim paneliniz aracılığı ile siteniz içerik sayfalarında yer alan tüm karakterlerin yazı tiplerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Sitenize yerleştireceğimiz canlı destek yazılım sayesinde web sitenize giren ziyaretçilerinizle siteniz üzerinden anlık olarak konuşabilir ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Web sitenizde olmasını istediğiniz menüleri panelinizden kolaylıkla silebilir veya menü başlık ve içeriklerini değiştirebilirsiniz.

Satın aldığınız tüm hizmetlerin tutarları diğer firmalar gibi her sene değil, tek seferlik alınmaktadır. Yaptırdığınız tüm web sitelerini her sene sadece domain ve hosting uzatma tutarlarını ödeyerek uzatabilirsiniz.

İnternet sitenize ait anahtar kelimeler ( keywords ), başlıklar ( title ) ve site açıklaması ( description ) gibi ayarları paneliniz aracılığı ile yapabilmektesiniz.

Web sitenize dilerseniz 256 Bit güvenlik sertifikası kurulumu yaptırabilirsiniz, 256 bit güvenlik sertifikası ile bilgi transferi güvenli şekilde yapılmaktadır, ayrıca arama motorları için güvenlik sertifikası kurulu olan web siteler daima daha önceliklidir.

Genellikle ürün bazlı web sitelerinde tercih edilen bu özellik ile sitenizdeki arama butonu aracılığı ile dilediğiniz ürüne anında erişebilirsiniz.

Sizin için ne yapabiliriz?

Yeni çağın getirdiği teknolojiyle birlikte ticari standartlar artık elektronik ortamda belirleniyor. Yüz Medya Ajansı olarak dijital ortamda varlık göstermeniz için yollar açıyoruz.

Etik değerlerle bağlı kalarak teknik anlamda profesyonel bir ekip ile sizlere destek olurken dijital dünyadaki yenilikleri de yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Web Site Tasarım

Yaratıcı, dikkat çekici ve kolay kullanılan tasarımlar geliştirerek kullanıcıların sitenizde aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını ve sitenizde daha uzun vakit geçirmesini sağlarız.

Google Üst Gösterim

Google arama verilerine dayanan detaylı analizlerimizle Ads’te başarılı reklam kampanyaları oluşturarak bütçenize paralel olarak maksimum dönüşüm oranını artırırız.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi & Reklam Hizmeti

Hedef kitlenize yönelik kaliteli ve ilgi çeken içerikler hazırlayarak sosyal medya hesaplarınızın daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmesini ve yüksek etkileşim oranına sahip olmanızı sağlarız.